foureverharem
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Billie Joe ile bir röportaj!

2 posters

A Billie Joe ile bir röportaj! Empty A Billie Joe ile bir röportaj!

Mesaj  semita Paz Ağus. 17, 2008 10:41 pm

A Billie Joe ile bir röportaj!
Konser esnasında giysilerinizi çıkarıyorsunuz -- bu politik bi olay mı?

BJ - Zannedersem evet, bilmiyorum.

Oğullarınız neyin olup bittiğini anlamaya başladığı zaman da bunu yapmaya devam edecek misiniz?

BJ - Bunu bilemem. Bu zamana bağlı olarak değişir.

Okulu çok erken bırakmışsınz, hiç geri dönmüş olmayı düşündünüz mü?
0
BJ - Hımm,öğrendiğim herşey müzik sayesinde, bu benim eğitimim. Ama yine de sanat okuluna gitmeyi isterdim. Nasıl resim çizildiğini öğrenmeyi hep istemişimdir, çünkü CCAC [California Sanat Ve Beceri Okulu] benden bir sokak ötedeydi, ve oraya gitmek istemiştim. Ayrıca İspanyolca'yı akıcı bir şekilde konuşmayı istemişimdir. Yada bir beyin cerrahı olabilirdim.

Punk'ın artık öldüğünü düşünüyor musunuz?

BJ - Punk benim için hiçbir zaman ölmeyecek. Artık radyolarda hiç çalmasa bile, bu benim yaşam tarzım. Ve belkide benimle aynı eski bi hayat hikayesi var, ama asla bu yaşam tarzını bi kenara atamam. Bu benim. Bu beni somutlaştırıyor.

Green Day'in güçlü başarısına rağmen, her zaman normalliğinizi korudunuz. Bu bir çaba mı?

BJ - Bir çok insan rock ve film yıldızlarını hızlı arabalarıyla, Armani takım elbiseleriyle ve milyonlarca dolarlarıyla görüyor ve buna bir isyanmış gibi bakıyorlar. Bu bir isyan değil, yozlaşma. Bu iğrendirici. Bu benim neden çalmaya punk/rock la başladığımın cevabı. Çünkü Joe-Schmo Scumbag ortalıkta bir çift yüksek topuklu ayakkabıyla dolaşıyor ve Masarati kullanıyor ama bu onun gerçekten yürüdüğü anlamına gelmiyor. Bu, benim için anlamlı olan şeye odaklanmam gerektiğini öğretti bana.

Ayrıca yüksek-profilli diğer rock yıldızlarından sakınıyormuş gibi görünüyorsunuz...

BJ - Ünlülerden nefret ederim. Gerçekten nefret ederim.

Ve tüm arkadaşlarınız her zaman arkadaş olduğunuz kişiler mi?

BJ - Aslında şu anda önceden sahip olduğumdan daha az arkadaşım var.

Peki neden? Tek başına yaşamayı seven biri misiniz?

BJ - Evet, aynı zamanda bir babayım, ve benim programım tamamen farklı. insanları severim ve evinde oturup para saymakla uğraşan yada buna benzer birşeyler yapan bir insan değilim, ama kalkıp ta bir yıldızmışım gibi rol yapamam. Sette arkadaşlarım var -- Onları seviyorum, bence mükemmel insanlar. Karımı seviyorum -- bu güne kadar başıma gelen en iyi şey ve tamamen ihtiyacım olan şey. Ve eğer arkadaşlarım hakkında konuşursam, Mike ve Tre hakkında konuşurum.

Gerçekten anlaşılmış olma ihtiyacı hissettiniz mi?

BJ - Yanlış anlaşılmış olmaktan bir çeşit zevk alıyorum. çok hoş. Bu insanların tahminler yürütmeye devam etmesini sağlıyor.

Kişiliğinizin hangi parçası sizin başarınıza katkıda bulunuyor?

BJ - Geçmişe bakmak, gerçekten istediğimiz tek şey, potansiyelimizin üst noktalarında yaşamak, işte budur. Birdenbire bu grubu kurduk ve oldukça güçlü olduk, çok ses getirdik. Biz sadece bunun bizi nereye götüreceğini merak etmiştik. Bu yüzden merak duygusunun tek şey olduğunu düşünüyorum.

Eskiden öfkeli olduğunuz kadar öfkeli değilsiniz...

BJ - Çünkü eskisi kadar moralim bozuk değil. Prozac (antidepresan) işe yarıyor!

Yeni ve beklenmedik şeyler yapmak sizi korkutmuyor mu?

BJ - Bu beni biraz geriyor, evet. "Time Of Your Life" gibi bir şarkıyı yazmak beni heyecanlandırıyor. Bu benim için yeni bir adım, kendime ve sahip olduğumuz kitleye meydan okumak gibi birşey, hayatta bir takım güzellikler ve umutlar olduğunu söylemek. Herşeyi tamamen kendiniz için yapmalısınız. Bence, benim kendime meydan okumam, hiçbir şeyi bırakmamam demek I love you
semita
semita
Vip ÖzeL Üye
Vip ÖzeL Üye

Kadın
Ruh Hali : A Billie Joe ile bir röportaj! Eglenc10
Tuttuğu Takım : A Billie Joe ile bir röportaj! 1444
Rep puanı :
A Billie Joe ile bir röportaj! Left_bar_bleue1 / 1001 / 100A Billie Joe ile bir röportaj! Right_bar_bleue

A Billie Joe ile bir röportaj! Empty Geri: A Billie Joe ile bir röportaj!

Mesaj  |HandE| Ptsi Ağus. 18, 2008 7:12 pm

TeşekkürLer...
|HandE|
|HandE|
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Kadın
İş/Hobiler : İnternet,İnternet,İnternet xD
Lakap : KömüR PrenseS
Ruh Hali : A Billie Joe ile bir röportaj! Asik10
Tuttuğu Takım : A Billie Joe ile bir röportaj! 1447
Rep puanı :
A Billie Joe ile bir röportaj! Left_bar_bleue2 / 1002 / 100A Billie Joe ile bir röportaj! Right_bar_bleue

http://foureverharem.yetkinforum.com

- Similar topics