foureverharem
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ardadan açıklamalar

Ardadan açıklamalar Empty Ardadan açıklamalar

Mesaj  ChiLeqLü JeLibon Paz Ağus. 17, 2008 4:22 pm

Galatasaray'ın son günlerde en çok tartışılan oyuncusu olan Arda Turan'dan dobra açıklamalar!..

Lig TV'de Ömer Güvenç ve Bahri Havadır'ın sunduğu ve bu akşam saat 21.30'da yayınlanacak olan "2'ye 1" programına katılan Arda bomba gibi açıklamalarda bulundu!..

İşte genç yıldızın açıklamalarından satır başları:

"BEN ALEMCİ DEĞİLİM... NE SİGARA İÇTİM NE DE ALKOL ALDIM"

"ÇOK SEVDİĞİM ORHAN AK AĞABEYİME SÖZ VERDİM, SEZON SONUNA KADAR GECE DIŞARI ÇIKMAYACAĞIM!.."

"EURO 2008'DE FİNAL OYNAMAYI HEDEFLİYORUZ!.. KENDİMİ HEP PORTEKİZ'E, İSVÇRE'YE VE ÇEK CUMHURİYETİ'NE GOL ATARKEN HAYAL EDİYORUM..."

"FATİH TERİM BABAM GİBİ!.. ONUNLA GÖZ GÖZE GELDİĞİMİZDE NE DEMEK İSTEDİĞİMİZİ ANLAYABİLİYORUZ..."

"EMRE BELÖZOĞLU'NUN Galatasaray'A GELMESİNİ İSTEMİYORUM..."

"BEN DİREK KONUŞAN BİR İNSANIM... SERVET'İN 30 METRE DEPAR ATIP BANA DOĞRU GELMESİ YANLIŞTI!.."

"KIZ ARKADAŞIM YOK AMA HER ŞEYİ PAYLAŞTIĞIM VE DERTLEŞTİĞİM BİRİ VAR..."

"FLORYA'DA SEVGİ DE VAR SAYGI DA..."

"TAKIM İÇİNDE HER ŞEYİMİ PAYLAŞTIĞIM KİŞİ ÜMİT KARAN. ÇÜNKÜ ÇOK ÇAĞDAŞ BİR İNSAN."

"SERDAR ÖZKAN'IN FUTBOLCULUĞUNA HAYRANIM!.."

"ZICO TARAFINDAN ONORE EDİLMEK BÜYÜK GURUR"

"ŞAMPİYON OLMAK İÇİN ÇOK KOŞMAMIZ LAZIM..."

Usta muhabirler Ömer Güvenç ve Bahri Havadır'ın, Arda Turan ile yaptığı bu çok özel röportajın ayrıntılarını bu akşam saat 21.30'da Lig TV'de yayınlanacak olan 2'ye 1 programında izleyebilirsiniz
ChiLeqLü JeLibon
ChiLeqLü JeLibon
Moderatör
Moderatör

Kadın
Ruh Hali : Ardadan açıklamalar Gevsek10
Tuttuğu Takım : Ardadan açıklamalar 1447
Rep puanı :
Ardadan açıklamalar Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Ardadan açıklamalar Right_bar_bleue